11 грудня 2012 року у Палаці культури м.Луцька відбувся благодійний вечір “Я мрію”, що став підсумком збору коштів для пацієнтів Центру реабілітації дітей-інвалідів на базі санаторію для дітей з батьками “Дачний” ВОДТМО.
Зібрані кошти були спрямовані на покращення побутових умов перебування в санаторії, а саме на ремонт одного блоку палат, що включає в себе дві палати, душову кабінку, санвузол, гардеробну, коридор. Відремонтовані за сучасними технологіями приміщення радують маленьких пацієнтів та їх батьків. В найближчих планах – ремонт ще одного такого ж блоку.
Адміністрація санаторію для дітей з батьками “Дачний” вдячна організаторам благодійної акції: школі іноземних мов “Клас” та громадській організації “Суцвіття”.



