Відкриття Симуляційного центру

Відкриття Симуляційного центру

З 25 по 28 червня 2013 року в рамках діяльності Україно-Швейцарської Програми “Здоров’я матері та дитини” у Волинському обласному дитячому територіальному медичному об’єднанні було встановлено симуляційне обладнання. Для України такі симуляційні тренінгові центри – це нова високотехнологічна методика навчання медперсоналу. Вона полягає в тому, щоб спеціалісти відпрацьовували практичні навички надання медичної допомоги на манекенах. Обладнання для симуляційних центрів – це манекени матері, яка народжує дитину, та новонародженого, який імітує різні небезпечні стани. Симулятори комп’ютеризовані і дозволяють програмувати потрібні сценарії поведінки у типових проблемних ситуаціях, до яких мають бути готовими медики.

Після встановлення обладнання, було проведено навчання Волинської команди симуляційного центру по роботі з манекенами. Враховуючи високу технологічність даного обладнання, навчальний курс передбачав опанування не лише манекенів, але й спеціального програмного забезпечення, за допомогою якого створюються так звані симуляційні сценарії та відбувається керування манекенами.

Відкриття Симуляційного центру
Відкриття Симуляційного центру
Відкриття Симуляційного центру
Відкриття Симуляційного центру

Офіційне відкриття Волинського симуляційного центру заплановано на липень 2013 р. Восени планується розпочати власне навчальні заходи для лікарів області.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *