Обласний центр планування сім’ї та репродукції людини крім заходів, які проводились у м. Луцьку, разом з центром практичної психології сім’ї “Любисток” провів семінари і молодіжні форуми у Рожищенському та Луцькому районах.
Програма форуму передбачала:
- презентацію “Репродуктивне здоров’я. Відповідальна поведінка. Запобігання ВІЛ/СНІД”;
- дискусію “Міфи та факти про планування сім’ї”;
- урок народної мудрості “Притча про двох вовків”;
- вікторини, конкурси, номери художньої самодіяльності;
- розповсюдження інформаційних буклетів.



