28 жовтня 2016 року голова Німецького Фонду “Чорнобильська допомога” (м. Хільдесхайм, Німеччина) Ріта Лімрот зустрілась з першим заступником голови обласної ради Олександром Пирожиком та керівником фракції УКРОП в облраді Вячеславом Рубльовим. На зустрічі вона розповіла про безкоштовну гуманітарну допомогу, яку її фонд надає протягом кількох років. Пані Ріта дуже тепло відгукується про волинських лікарів, вболіває за роботу лікарні і сподівається, що з новим керівництвом у Волинському обласному дитячому територіальному медичному об’єднанні будуть нові підходи до співпраці. Вона також обіцяє допомогти нашим лікарям у плані підвищення кваліфікації та посприяти у стажуванні в клініці Ганновера. Депутати обласної ради пообіцяли, що вся благодійна допомога, яка приходить до наших лікарень працюватиме тільки за цільовим призначенням.
Вячеслав Рубльов передав пані Лімрот вітання від голови обласної ради Ігоря Палиці та вручив Подяку від нього. “Висловлюю Вам глибоку вдячність за багаторічну діяльність, спрямовану на зміцнення здоров’я маленьких волинян. Дякую за небайдуже ставлення до проблем українських дітей. Ваш приклад показовий для наших благодійників. Нехай ваша доброта і щедрість повернеться для Вас сторицею”, – йдеться в Подяці від очільника головної представницької влади Волині.



