Державна нагорода керівникові

Указом Президента України №27/2022 за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, зміцнення міжнародного авторитету України, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю Ірині Іванівні Горавській, генеральному директорові КП «Волинське обласне територіальне медичне об’єднання захисту материнства і дитинства» присвоєно звання Заслужений лікар України. Continue reading “Державна нагорода керівникові”

Подарунки хворим у 2022 році

В перший день Нового року до пацієнтів Волинської обласної дитячої клінічної лікарні та Волинського обласного перинатального центру завітали святкові герої – аніматори з новорічними подарунками. Continue reading “Подарунки хворим у 2022 році”

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Шановні колеги!

Прийміть від душі привітання з Новим роком та Різдвом Христовим!
Щирі і сердечні побажання
міцного здоров’я,
благополуччя і щастя!
Нехай життєва енергія
буде невичерпна та допоможе
досягти найбажаніших результатів.
Нехай Новий рік принесе Вам мир, спокій і злагоду!

Ірина ГОРАВСЬКА

П’ята трійня обласного перинатального центру

27 грудня у Волинському обласному територіальному медичному об’єднанні захисту материнства і дитинства народилася п’ята трійня з часу його відкриття. Цього разу в результаті кесаревого розтину двоє хлопчиків та дівчинка принесли потрійне щастя у сім’ю Ірини та Олександра Бойків з Рівненщини.

Директорка медичного закладу Ірина Горавська повідомила, що це п’ятий випадок народження трійні з часу створення перинатального центру. Дітки народилися здорові, з гарною вагою від 2100 г у найменшої до 2550 г у найбільшої, в даний час вони перебувають в палаті сумісно з батьками.

Батьки Ірина та Олександр Бойки, які вже мають трирічну доньку, не приховували радості від народження 2х синочків та донечки. Вони також зауважили, що обрали Волинський обласний перинатальний центр невипадково, адже тут найкращий персонал, який завжди допомагав та підтримував, сучасне обладнання та послуги європейського рівня.

Лікуючим лікарем Щурук Надією Василівною були підібрані схеми моніторингу за станом мами і плодів в процесі вагітності, проводилися всі необхідні обстеження та, при потребі, надавались повсякчасно консультації і поради.

Особливі слова подяки батьки висловили лікарям, які допомогли з’явитися на світ малечі – Ірині Іванівні Горавській, Ларисі Мирославівні Лукасевич, неонатологам, анестезіологам та всьому медичному персоналу, який був поруч.

Нехай Новий 2022 рік буде щедрим на народження здорових і щасливих маленьких українців!

2000 пацієнтка поліклінічного відділення перинатального центру

У грудні 2021 року в поліклінічному відділенні Волинського обласного перинатального центру зареєстровано 2000 пацієнтку, яка стала на облік з приводу вагітності. Нею виявилася Оля Гіляровська, жителька Києва, яка приїхала із столиці, щоб спостерігатись та народжувати в нашому закладі.

Ірина Іванівна Горавська, генеральний директор, та колектив відділення привітали Continue reading “2000 пацієнтка поліклінічного відділення перинатального центру”

Підсумовуючи досягнення 2021 року

Для працівників  КП «Волинське обласне територіальне медичне об’єднання захисту материнства і дитинства рік видався складним, змістовним, плідним, напруженим, цікавим. 2 великі колективи впродовж минулого року працювали разом на загальний результат.

  • Ми допомагали народжувати життя, ми робили все можливе і неможливе, щоб його врятувати…
  • Ми організовували свято для хворих діток…
  • Ми постійно вчились та ділились досвідом з іншими…
  • Ми поповнились новими кадрами…
  • Ми приймали гостей, делегації та планували наше майбутнє…
  • Ми активно співпрацювали з меценатами і благодійниками та щиро вдячні їм за безкорисливу допомогу…
  • Ми отримали нагороди за здобуті досягнення…
  • Ми з надією і сподіваннями дивимося уперед і надалі будемо працювати на благо волинян, виконуючи свою місію охорони здоров’я материнства і дитинства.

Майстер-клас “розпис печива глазур’ю”

У Томи Федоренко, пряничної феї з АВЕРСу, стало хорошою традицією проводити з хворими дітками в обласній дитячій клінічній лікарні розпис печива  глазур’ю. Ось і цього разу вона напекла запашного новорічного печива та прийшла до малечі, щоб вони могли себе випробувати в новому творчому амплуа. Тома одягала дітям форми кондитерів, знайомила з секретами приготування тіста, вчила користуватись глазур’ю.

Усі старанно декорували “сніжинки” та “ялинки”. Діти милувалися смаколиками. Позитивні емоції переповнювали усіх присутніх.

Щиро дякуємо Томі Федоренко за проведений майстер-клас.

Допомога благодійників

КП “Волинське обласне територіальне медичне об’єднання захисту материнства і дитинства” отримало благодійну допомогу у вигляді захисних костюмів, дезінфекуючих засобів та антисептиків. Колектив висловлює щиру подяку Благодійному  фонду “Заради дитини” та Церкві Ісуса Христа Святих Останніх Днів в Україні за надану допомогу. Continue reading “Допомога благодійників”

Свято триває

24  грудня в обласній дитячій клінічній лікарні невгамовна дітвора щиро раділа появі Миколая з подарунками. Заметілі та дитячі листи затримали його трішечки в дорозі. Веселий Ельф розповідав малечі про цікаві зимові пригоди, а маленькі пацієнти розповідали Миколаю вірші та про свої хороші вчинки. У всіх відділеннях панувала атмосфера хорошого настрою.

Щиро дякуємо волонтерам Фабрики Святого Миколая за проведену благодійну акцію; вони вже не один рік поспіль турбуються про хворих діток.

Відзнака – за лідерство в трансформації системи охорони здоров’я

21 грудня Міністр охорони здоров‘я України Віктор Ляшко та голова комітету з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Верховної ради Михайло Радуцький під час візиту на Волинь для проведення виїзної Колегії Міністерства охорони здоров‘я України, відвідали КП «Волинське обласне територіальне медичне об’єднання захисту материнства та дитинства» Continue reading “Відзнака – за лідерство в трансформації системи охорони здоров’я”