Підсумкова медична рада, присвячена аналізу роботу медзакладу у 2024 році відбулась 11 лютого. У ній взяли участь заступник голови Волинської обласної ради Григорій Пустовіт та начальник управління охорони здоров’я Волинської ОДА Юрій Легкодух.
Як зазначила на початку звіту генеральна директорка обласного медичного об’єднання захисту материнства і дитинства Ірина Горавська, попри третій рік повномасштабної війни, медзакладу вдалось Continue reading “Відбулась медична рада за підсумками 2024 року”

