19 грудня – день Святого Миколая. Це гарне веселе свято. “Миколай пам’ятає про всіх”. А до дітей, які потрапили в лікарню та перебувають на реабілітації в санаторії для дітей з батьками “Дачний” Миколай теж прийшов. Про це потурбувалась адміністрація ВОДТМО. Continue reading “Свято Миколая у Волинському обласному дитячому територіальному медичному об’єднанні”
