В обласну дитячу клінічну лікарню 13 грудня завітали гості з “Фабрики Святого Миколая”.
Волонтери благодійної акції “Миколай про тебе не забуде” принесли щедрі подарунки дітям, які перебувають на лікуванні в ортопедо-травматологічному відділенні. У цій зустрічі взяли участь секретар Луцької міської ради Юлія Вусенко, громадський діяч Володимир Бут-Гусаїм. Вони читали дітям казки, створили атмосферу хорошого настрою.
Помічники Святого Миколая та відомі люди Волині дарували дітям стаціонару радість свята до 18 грудня.
14 грудня помічники Святого Миколая та громадський діяч Оксана Гузь, лідер гурту “ФлайzZzа” Андрій Тимчук, заступник Луцького міського голови Сергій Григоренко, співачка Галина Конах читали казки та вручали подарунки дітям у неврологічному та педіатричному №2 відділеннях.
15 грудня волонтери “Фабрики Святого Миколая” подарували гостинці дітям у онкогематологічному, офтальмологічному та педіатричному №1 відділеннях лікарні.
16 грудня завершили свою роботу помічники Святого Миколая в хірургічних відділеннях. Разом з ними читав казки і роздавав подарунки заступник голови Волинської обласної ради Роман Карпюк.




















