Свято Миколая у Волинській обласній дитячій клінічній лікарні

19 грудня християнський світ відзначає День Святого Миколая – одне з найрадісніших та найсвітліших свят для дітей. Маленькі пацієнти до проведення свята готувалися старанно: писали листи Святому Миколаю, прикрашали ялинку, виготовляли вітальні листівки медичним працівникам закладу.

Вихователі з дітьми стаціонару провели театралізоване дійство “Миколай, Миколай, до нас в гості завітай”. Учасники заходу вітали усіх присутніх зі святом. Веселі персонажі розпитували маленьких пацієнтів про хороші справи.

Голова правління Волинського благодійного фонду “Дитяча місія. Україна” Людмила Лонюк організувала святковий обід дітям, що перебувають на стаціонарному лікуванні.

19 грудня приїхала привітати дітей Голова правління Волинського обласного відділення Дитячого фонду України Олена Грінченко. Фонд забезпечив проведення концертної програми. Школярі Центру дитячої творчості м. Ківерці створили святковий настрій у маленьких глядачів. Лунали пісні про Миколая Чудотворця, танцювальні колективи зачарували своєю майстерністю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *