21 лютого, в рамках Соціального тижня, директор ВОБФ “Карітас-Волинь” о. Володимир Кметь та координатор проектів по роботі з дітьми і молоддю Вікторія Скриннікова відвідали діток, які перебувають на лікуванні в онкогематологічному центрі Волинського обласного дитячого територіального медичного об’єднання в Луцьку. Маленькі пацієнти знаходяться в лікарні через важкі захворювання і переживають зараз складний період. Через це підтримати малюків морально, відволікти від лікарняних буднів та створити атмосферу позитиву намагалися працівники “Карітас-Волинь”.
Благодійники відвідали кожну палату, спілкувалися з батьками та дітками, цікавилися станом їхнього здоров’я. Малеча з радістю розповідала про свої мрії, улюблені іграшки та заняття. Один з пацієнтів показав гостям свої чудові малюнки, на яких зображені Ісус Христос та Пресвята Богородиця, адже хлопчик щиро Їх любить і молить про одужання для себе та інших хворих діток. Окрім моральної підтримки, працівники Карітас-Волинь вручили кожній дитині подарунки від благодійників з Німеччини та компанії “РОСА” з м. Нововолинська, які від щирого серця передали солодощі, м’які іграшки, розвиваючі ігри, засоби гігієни, одяг, взуття, олівці, фломастери, фарби, пензлики, альбоми, розмальовки, набори для творчості. Малюки раділи подарункам, а хороший настрій, як відомо, сприяє зціленню від недуги. На завершення, о. Володимир благословив діток та побажав одужання.
До слова, 15 лютого, у день Стрітення Господнього, відзначається Міжнародний День онкохворих дітей. У храмі Парафія Святих Верховних Апостолів Петра і Павла УГКЦ м. Нововолинськ відправлено Молебень до Пресвятої Богородиці за здоров’я онкохворих дітей, адже полегшення від хвороби прийде через сильну віру та щиру молитву до Господа за зцілення недуги у дитини під професійною допомогою медичних працівників.
Шира вдячність благодійникам за увагу до хворих! Нехай добро, яке ви творите повертається до вас сторицею!




