Відкриття стоматкабінету в обласній дитячій клінічній лікарні

У квітні 2016 року адміністрація Волинського обласного дитячого територіального медичного об’єднання звернулася до Волинської обласної ради з проханням дати дозвіл для проведення оцінки вартості та проведення фінансування робіт по введенню в експлуатацію стоматкабінету (пуско-налагоджувальні роботи і монтаж стоматологічного обладнання на 2 робочих місця). Станом на 16.03.2017 року всі роботи по підготовці приміщення під стоматологічний кабінет та його оснащення меблями та апаратурою завершено, введені та укомплектовані кадрами штатні посади кабінету.

Обладнання і апаратура були отримані в якості гуманітарної допомоги від благодійників з Німеччини – Ріти Ліммрот (директора фонду “Акція допомоги Чорнобилю”) на загальну суму близько 20000 євро.

В цілому планується близько 3000 відвідувань в рік до лікаря стоматолога. Першочергово будуть обслуговуватися діти, які потребують стоматологічної допомоги та перебувають на лікуванні у ВОДКЛ та санаторії для дітей з батьками “Дачний” (в тому числі діти-інваліди).

Сьогодні, 16 березня в новому кабінеті побували представники Волинської обласної ради депутати Вячеслав Рубльов та Людмила Тимощук і радник голови Волинської обласної ради Олександр Козлюк.

Стоматолог Ігор Роговий в новому кабінеті
Перший пацієнт
Генеральний директор ВОДТМО С. Ляшенко демонструє
нове обладнання Л. Тимощук (друга зліва)
В. Рубльов і О. Козлюк дають інтерв’ю журналістам

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *