У квітні 2016 року адміністрація Волинського обласного дитячого територіального медичного об’єднання звернулася до Волинської обласної ради з проханням дати дозвіл для проведення оцінки вартості та проведення фінансування робіт по введенню в експлуатацію стоматкабінету (пуско-налагоджувальні роботи і монтаж стоматологічного обладнання на 2 робочих місця). Станом на 16.03.2017 року всі роботи по підготовці приміщення під стоматологічний кабінет та його оснащення меблями та апаратурою завершено, введені та укомплектовані кадрами штатні посади кабінету.
Обладнання і апаратура були отримані в якості гуманітарної допомоги від благодійників з Німеччини – Ріти Ліммрот (директора фонду “Акція допомоги Чорнобилю”) на загальну суму близько 20000 євро.
В цілому планується близько 3000 відвідувань в рік до лікаря стоматолога. Першочергово будуть обслуговуватися діти, які потребують стоматологічної допомоги та перебувають на лікуванні у ВОДКЛ та санаторії для дітей з батьками “Дачний” (в тому числі діти-інваліди).
Сьогодні, 16 березня в новому кабінеті побували представники Волинської обласної ради депутати Вячеслав Рубльов та Людмила Тимощук і радник голови Волинської обласної ради Олександр Козлюк.





