11-12 квітня 2017 року завдяки сприянню Волинської обласної ради, яка виділила кошти для дороговартісного обстеження комп’ютерним томографом, у Волинському обласному онкологічному диспансері було обстежено двоє вихованців обласного будинку дитини. Супровід та анестезію здійснювали працівники ВОДТМО.



