КП "Волинське обласне територіальне медичне об'єднання захисту материнства і дитинства" Волинської обласної ради
КП "Волинське обласне територіальне медичне об'єднання захисту материнства і дитинства" Волинської обласної ради

Результати першого засідання Наглядової ради

Найважливіші напрямки подальшого розвитку обговорено на першому засіданні наглядової ради комунального підприємства «Волинське обласне територіальне медичне об’єднання захисту материнства і дитинства», яке відбулося 24 вересня 2021 року в обласному перинатальному центрі. Участь у засідання взяли: народні депутати України Ігор Палиця, Степан Івахів, Ірина Констанкевич; голова Волинського обласного благодійного фонду «Дитяча місія. Україна» Людмила Лонюк, Луцький міський голова Ігор Поліщук, проректор із науково-педагогiчної роботи та iнновацiй Волинського національного університету імені Лесі Українки Вадим Ульянов і заступниця керуючого справами виконавчого апарату Волинської обласної ради Мирослава Якимчук. Головою наглядової ради, згідно з голосуванням сесії облради, було обрано Ігоря Палицю. Члени наглядової ради на першому засіданні  обрали заступника голови, яким стала  М. Якимчук та секретаря  В. Ульянова.

Генеральний директор медичного об’єднання  Ірина Горавська повідомила,що 25 вересня минає рік від його створення і зараз найнагальнішими проблемами є завершення ремонту неонатального центру, реконструкція обласної дитячої клінічної лікарні та термореновація санаторію для дітей із батьками «Дачний». Ірина Іванівна розповіла про досягнення за рік спільної роботи:

  • змінена структура, комп’ютеризовано всі структурні  підрозділи, облаштовано відділення катамнестичного спостереження за новонародженими, створено відділення комплексної реабілітації;
  • проведено ремонт переходу біля дитячого онкогематологічного відділення з облаштуванням ігрової зони для дітей, що довготривало лікуються від онкології в умовах стаціонару;
  • завершується реконструкція приміщення неонатального корпусу;
  • зроблено реконструкцію відділення променевої діагностики;
  • придбано нове лікувальне обладнання, у тому числі УЗД, КТ, ПЛР-лабораторію, тощо.

Результатом цього стало заключення 14 пакетів медичних послуг НСЗУ за програмою медичних гарантій, можливість працювати в мультидисциплінарній команді, надаючи фахові  високоспеціалізовані послуги дітям та матерям.

Ірина Горавська звернула увагу, що, на жаль, медичне об’єднання змушене боротися з низкою викликів. «Ми будемо просити наглядову раду сприяти навчанню медичного персоналу. Коронавірус не дав нам можливості цього зробити вчасно. Наприклад, у нас є напрямок реабілітації, але не вистачає фахівців, лікарів із реабілітаційної медицини. Для завершення ремонту неонатального корпусу потрібно ще близько 10 мільйонів гривень. Ідеться теж про реконструкцію Волинської обласної дитячої клінічної лікарні. Вже підготовлено передпроектну документацію. Хочемо добудувати операційний блок із відділенням реанімації, тому що в старих приміщеннях зробити реконструкцію, відповідно до нових вимог ДБН, неможливо або надзвичайно дорого, тому економічно вигідно добудувати цей корпус, а в наявних приміщеннях ми плануємо облаштувати інфекційний блок». Ще одна нагальна потреба – термореновація приміщень дитячої лікарні. Для порівняння: в опалювальний сезон за тепло та гарячу воду перинатальний центр сплачує 100 тисяч гривень, а дитяча лікарня – у 10 разів більше. Те ж саме стосується санаторію «Дачний», де проходять реабілітацію діти з інвалідністю, приміщення та територія якого не відповідають вимогам сучасного часу.

Щоб організувати в закладі допомогу хворим з COVID-19, також вкрай необхідні кошти для обладнання системи киснезабезпечення на першому поверсі перинатального центру, так як 2 відокремлених бокси для вагітних вже не забезпечують потреби. Для проведення кисню потрібно близько 500 тисяч гривень.

Голова облради Григорій Недопад повідомив, що кошти на реконструкцію неонатального центру та на виготовлення проекту реконструкції дитячої лікарні вдасться виділити з обласного бюджету. Натомість кошти на реконструкцію дитячої лікарні повинні бути профінансовані державою.

Підсумовуючи зустріч Ігор Палиця наголосив, що, як завжди, питання – у відсутності достатнього фінансування. «Бажань багато, думок багато, бачень багато, а грошей не вистачає. Ми сьогодні говоримо про те, що робити, аби було фінансування і державне, і комунальне, і обласного бюджету. В принципі всі питання обговорили, тому і розвиток, і реконструкція відбуватимуться», – запевнив він. На згадку про засідання наглядової ради Волинського обласного територіального медичного об’єднання захисту материнства і дитинства на території закладу – у закладеному за сприяння Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» «Сквері майбутнього» – було висаджено сакуру.Будь ласка, дайте відповідь на два питання:

Ваша оцінка отриманих медичних послуг:

Результати

Loading ... Loading ...

Хто Ви?

Результати

Loading ... Loading ...

Увага!
ТЕЛЕФОНИ

Єдиний номер кол-центру -
0-800-109-109


Обласна дитяча лікарня:
Консультативна поліклініка - 067-676-4963 або 095-360-9552.
Відділення катамнестичного спостереження - 068-385-6176.
Цілодобовий травмпункт - (0332) 28-22-77.
Приймальне відділення - (0332) 28-22-76.
Променева діагностика (КТ, Rg) - 098-512-10-36, 099-543-14-32.

Перинатальний центр:
Поліклінічне відділення - (0332) 28-22-13, (0332) 28-22-14, 095-497-2422 або 097-028-1070.
Акушерське, гінекологічне приймальне - (0332) 28-22-27.

Санаторій для дітей з батьками "Дачний"
(265) 97-605.

Обласне управління охорони здоров'я:
Гаряча лінія - (0332) 72-48-36

НСЗУ:
Інформаційно-довідкова служба - 16-77

МОЗ України:
Контакт-центр Covid-19 - 0-800-602-019
Гаряча лінія - 0-800-505-201

Актуальна інформація МОЗ (текстові матеріали та відеоролики)

Наша адреса
43008 Україна, м. Луцьк,
вул. Загородня, 20

Тел.: (38)-0332-282207
E-mail: motherchild.volyn@gmail.com