Візит Людмили Лонюк у КП «ВОДТМО»

1 вересня 2020 року хворих діток, які лікуються у стаціонарних відділеннях обласної дитячої клінічної лікарні, відвідала голова «Дитячої місії. Україна» Людмила Лонюк. Вона привезла і вручила подарунки хворим діткам та поспілкувалась з їх батьками. Найбільше подарункам раділи пацієнти, які тривалий час лікуються в онкогематологічному відділенні центрі.

Щиро вдячні благодійникам за допомогу!