19 серпня 2020 року онкогематологічний центр Волинської обласної дитячої клінічної лікарні отримав благодійну допомогу у вигляді двох нових інфузоматів із стійками виробництва Німеччини від Юлії Колеснік, Аліси Колеснік та Ігоря Герасимчука.
Трошки раніше сім’я Ірини та Володимира Філарентових також передала у заклад новий інфузомат виробництва Німеччини, а також допомагали з придбанням меблів.
Зважаючи на те, що захворюваність на онкогематологічну патологію серед дітей має тенденцію до зростання, ці апарати дуже важливі в проведенні складного лікувального процесу.
Щиро дякуємо благодійникам за допомогу!






