5 березня 2020 року група депутатів з різних політичних фракцій на чолі з головою облради Іриною Вахович побували у Волинському обласному дитячому територіальному медичному об’єднанні, аби вивчити та систематизувати проблеми закладу. До участі у своєрідному Дні депутата долучилися перший заступник голови облради Юрій Поліщук, голова фракції “Свобода” Анатолій Вітів, заступник голови фракції “Батьківщина” Ігор Лех, голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та цінової політики Михайло Імберовський, голова постійної комісії з питань соціального захисту, охорони здоров’я, материства та дитинства Людмила Тимощук та депутат обласної ради Юрій Ройко. Обласна дитяча лікарня, яку відкривали в кінці 1986 року, має потребу у вирішенні багатьох питань щодо покращення умов, в яких перебувають на лікуванні хворі. Голова обласної ради Ірина Вахович сказала, що у 2020 році дитяча лікарня буде однією з самих пріоритетних об’єктів, що фінансуватимуться з обласного бюджету.
Під час візиту поважних гостей в закладі проводилась планова робота – забезпечувалась медична допомога за різними профілями всім, хто звернувся на прийом в обласну дитячу консультативну поліклініку, на приймально-діагностичне відділення та перебував на стаціонарному лікуванні у відділеннях закладу. А в операційних, яких було задіяно 7 із 8 впродовж дня здійснено 20 оперативних втручань. Серед цих планових операцій – нейрохірургічна у пацієнта із Східної України тривалістю понад 8 годин, з приводу пухлини головного мозку складної локалізації – новоутворення ІV шлуночка. Хворий у свідомості без видимих неврологічних порушень вже переведений у профільне дитяче нейрохірургічне відділення. Ще одна складна операція здійснена бригадою дитячих хірургів з приводу об’ємного злоякісного новоутвору нирки з повним видаленням органу та уражених тканин.




