З 1 квітня 2020 року в Україні планується запровадження програми медичних гарантій, що зобов’язує заклади охорони здоров’я переходити на комп’ютеризовану обробку даних про кожного пацієнта, що звертається за наданням медичної допомоги. 28 лютого 2020 року розробниками Медичної інформаційної системи “MedEir” для відповідальних фахівців КП «Волинське обласне дитяче територіальне медичне об’єднання» Волинської обласної ради був проведений змістовний практичний семінар-навчання. Отримані в процесі навчання знання допоможуть організувати правильне формування баз даних про пацієнтів та подачу їх в НСЗУ.




