На початку Нового року, вчергове заклади КП «Волинське обласне дитяче територіальне медичне об’єднання» Волинської обласної ради відвідали благодійники на чолі з Бо Валенбергом, Президентом Скандинавської місії, та представники виконавчої влади м. Луцька на чолі з Іриною Чебелюк, заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів Луцької міської ради.
Гості відвідали педіатричне відділення № 3 з центром дитячої онкогематології, вручили подарунки хворим, які перебували на стаціонарному лікуванні у лікарні і обговорили напрямки подальшої співпраці.
Благодійний фонд «Дитяча місія. Україна» давно співпрацює з нашим закладом. Лише за останні 7 років благодійна допомога, надана фондом закладу, обчислюється у понад 5 млн грн. Ця допомога була використана: на покращення харчування у стаціонарі та закупівлю особливо необхідних медикаментів для лікування груп соціально незахищених хворих; на придбання медичного інструментарію, медичного обладнання та апаратури (2 апаратів лазеротерапії, ЕКГ апарату, обладнання для фізіотерапії, тощо); на навчання фахівців на базі стажування в м. Мальме Швеція (стажувались дитячі хірурги – з лазеротерапії патології шкіри); на придбання канцелярських товарів та матеріалів для працетерапії хворим діткам у ВОДКЛ та санаторії для дітей з батьками «Дачний».
Крім цього, в кожному конкретному випадку, по потребі виділяються необхідні кошти, що особливо важливо для забезпечення якісної медичної допомоги маленьким волинянам із малозабезпечених сімей; окремо виділялись кошти для придбання дороговартісних препаратів.
Саме за цю співпрацю генеральний директор закладу Сергій Ляшенко висловив вдячність Бо Валенбергу та керівнику фонду Людмилі Лонюк.








