З добрими справами у Новий рік!!!

На заклик БФ “СТОПРАК” для створення комфортних умов діткам педіатричного відділення № 3 з онкогематологічним центром ВОДКЛ відгукнулась засновник ТОФ «Благомед» Світлана Мікуліч та подарувала у відділення 2 нових дивани.

Учні Рованцівської школи в рамках акції “Твори добро” провели благодійний ярмарок. Із загальної суми зібраних коштів виділили 17000 гривень для педіатричного відділення № 3 з онкогематологічним центром обласної дитячої клінічної лікарні та 3000 гривень додав Ігор Байдоха, який прийняв участь у виготовленні меблів. Нові дивани вже у відділенні.

До облаштування відділення новими шафами долучилось ТзОВ “Авангард Дистрибуція”.

ПриватБанк в рамках Благодійної акції “Звичайне диво” 1 січня 2020 року для діток, які за станом здоров’я змушені зустрічати Новий рік у обласній дитячій клінічній лікарні, створили яскраве свято. Дід Мороз та Снігурка, аніматори вітали малечу та роздавали подарунки. Пацієнти були приємно здивовані та вдячні.