Студенти факультету історії, політології та національної безпеки Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки не залишилися осторонь акції “Миколай про тебе не забуде”. 20 грудня 2019 року вони завершили день Святого Миколая в обласній дитячій клінічній лікарні у ортопедо-травматологічному відділенні та хірургічному відділенні № 2. Солодощі, м’які іграшки, книжки, розмальовки… були хорошим сюрпризом для малечі. У неонатальний центр були передані памперси для догляду за немовлятами.
Щиро вдячні студентам!





