В рамках підготовки до переходу на нові методи господарювання медичних закладів вторинного і третинного рівня 15 листопада на базі Волинської обласної дитячої клінічної лікарні відбувся семінар для керівників та економістів лікувально-профілактичних закладів області.
В семінарі прийняли участь: заступник начальника управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації Валерій Руцький, головний спеціаліст з педіатрії Людмила Рожко, головний спеціаліст відділу медичних кадрів та планування роботи Жанна Черенкова, розробник Медико-Інформаційної Системи MEIC-2019 Михайло Янюк (Київ) та інші.
На семінарі обговорені питання використання системи кодування госпіталізованої захворюваності за принципом методики діагностично-споріднених груп (ДСГ), проведення навчання лікарів по роботі за цією методикою, знайомство із моделями фінансування медзакладів на основі ДСГ, принципами оплати за надання стаціонарних послуг та методиками проведення фінансових розрахунків вартості медичних послуг.






