21 серпня 2019 року в обласній дитячій клінічній лікарні проведені заходи до Дня Незалежності України.
Ансамбль народної музики “Волиняни” Луцької музичної школи № 3 (керівники Тетяна Жилюк та Анатолій Марцинюк) весело розпочали свято. Щирим виконанням пісень та запальними таночками створили у присутніх святковий настрій. Гучними оплесками подякували колективу, зробили з гостями фото на згадку.
Завдячуючи БО “Благодійний фонд “Серце в долонях” в обласній дитячій клінічній лікарні для дітей організована мистецька галерея, проведені майстер-класи, під час яких педагоги дитячих відділень навчали маленьких пацієнтів народних ремесел.
Майстер Микола Шавула знайомив дітей та дорослих з гончарством.
















