14 червня 2019 року в актовому залі Волинської обласної дитячої клінічної лікарні відбувся святковий концерт з нагоди Дня медичного працівника.
Учасники квартету “Акорд” та Волинського народного хору прекрасними піснями привітали присутніх у залі працівників закладу, кращі з яких були відзначені Почесними грамотами. Генеральний директор КП ВОДТМО Сергій Ляшенко побажав присутнім і їх сім’ям всіх благ та зауважив, щоб, допомагаючи людям, не забували про своє здоров’я, а ще щастя, успіхів і натхнення.



