Напередодні Великодніх свят маленькі пацієнти Волинської обласної дитячої клінічної лікарні долучились до виготовлення пасхальних сувенірів власними руками. Працетерапія з позитивними емоціями також сприяє швидшому одужанню.
Колектив Волинського обласного дитячого територіального медичного об’єднання щиро вітає Вас із Великодніми святами!
Нехай це величне свято наповнить Ваші серця світлими почуттями надії і любові, дарує щастя та добро. Бажаємо вам радості, здоров’я, добробуту і благополуччя.
Христос Воскрес!
За дорученням колективу,
Сергій Ляшенко,
генеральний директор


