23 січня регіональний тренер з ІСРС-2 Міністерства охорони здоров’я України, лікар педіатр Ковельського МТМО та колишній лікар-інтерн Волинського обласного дитячого територіального медичного об’єднання Богдан Михайлевський провів цікавий тренінг-семінар для молодих лікарів, які проходять інтернатуру на базі Волинської обласної дитячої клінічної лікарні.
Спираючись на засади доказової медицини, лектор відзначив, що ІСРС-2 для українських лікарів – це нова система, яка дозволяє концентруватись на потребах пацієнтів, а не підлаштовуватись під зручність обробки кодів для формування статистики. Зараз значну частину свого робочого часу медичні працівники первинної ланки витрачають на паперову і статистичну роботу, що обмежує їх час на потреби пацієнтів. Впровадження нової системи ІСРС-2 із подальшим спрощенням облікових і статистичних форм є важливою складовою із оптимізації роботи лікарів первинної ланки, в тому числі і педіатрів. Приємно відзначити, що серед молодих лікарів щоразу збільшується ініціативність, бажання вчитись та прагнення долучитись до реформування медицини.




