18 січня у санаторій завітали веселі колядники з Луцької музичної школи № 3: ансамбль народної музики «Волиняни» (керівники ансамблю Тетяна Жилюк та Анатолій Марценюк). Вони подарували чудове святкове дійство, наповнене колядками та щирими віншуваннями. Зачарували усіх присутніх лауреати Міжнародних конкурсів вокалісти Анна Козак, Аліна Матюшенко та акордеоніст Матвій Ткачук. Глядачі гучними оплесками проводжали колядників та дякували за подаровані хвилини радості та святковий настрій.







