Колядки від лікарів-інтернів

Колядки від лікарів-інтернів

9 січня 2019 року лікарі-інтерни, творчі, ініціативні, запальні з зіркою, під веселий дзвіночок та звуки скрипки в обласній дитячій клінічній лікарні завітали в кожне відділення з колядками та  віншуванням з різдвяними святами.

Щирий спів, жартівливі імпровізації та веселі побажання залишили у медичного персоналу, дітей з батьками святковий настрій і незабутні чудові враження.

Святковий вертеп лікарів-інтернів завітав в управління охорони здоров’я та щиро привітав усіх з різдвяними святами.

Колядки від лікарів-інтернів
Колядки від лікарів-інтернів
Колядки від лікарів-інтернів
Колядки від лікарів-інтернів
Колядки від лікарів-інтернів
Колядки від лікарів-інтернів
Колядки від лікарів-інтернів
Колядки від лікарів-інтернів
Колядки від лікарів-інтернів
Колядки від лікарів-інтернів
Колядки від лікарів-інтернів
Колядки від лікарів-інтернів
Колядки від лікарів-інтернів
Колядки від лікарів-інтернів
Колядки від лікарів-інтернів
Колядки від лікарів-інтернів