Візит польської делегації з міста Лодзь

За запрошенням Волинського товариства лікарів польського походження 21 квітня 2017 року на Волинь прибула з дружнім візитом делегація у складі 5 осіб з міста Лодзь (Польща) – Йоланта Хелмінська (радник Маршалка Лодзького воєводства), Барбара Рибак (відділ промоції Лодзького воєводства), практикуючі лікарі з Воєводського шпиталю ім. Коперника.

Під час зустрічі

Гості відвідали Волинську обласну дитячу клінічну лікарню, поспілкувались з генеральним директором ВОДТМО С. Ляшенком про перспективи співпраці, можливості обміну досвідом між лікарями та середніми медпрацівниками, оглянули дитячий онкогематологічний центр, ознайомились з організацією навчання фахівців в умовах Симуляційного центру, можливостями відділення функціональної діагностики та надання стоматдопомоги в умовах лікарні, а також з напрямками міжнародної співпраці.

Платіжний термінал як один з засобів проти корупції

В Симуляційному центрі

В онкогематологічному відділенні

В онкогематологічному відділенні

Ознайомлення з організацією стоматологічної допомоги

Розповідь про будні закладу

Делегацію супроводжували радник голови Волинської обласної ради В. Рубльов та голова комісії з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства і дитинства О. Зінчук.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *