З 26 листопада по 8 грудня 2018 року група фахівців ВОДТМО у складі заступника генерального директора з хірургії, лікаря хірурга дитячого Ігоря Дородних, лікаря ендоскопіста Олександра Сльозко та лікаря інтерна Ореста Лешневського пройшли стажування в дитячому центрі Медичного університетського госпіталю Ганновера (Medizine Xochshule Xannover).
Стажування проводилось на базі дитячої хірургії та реанімації новонароджених і дітей раннього віку і стало можливим завдяки благодійниці Риті Ліммрот, директора фонду «Акція допомоги Чорнобилю». Лікарі ознайомилися з досягненнями німецьких колег в напрямках малоінвазивної лапароскопії в дитячій хірургії; хірургії новонароджених та хірургії вроджених вад розвитку; сучасними методиками торакальної хірургії і оперативних втручань при онкологічній, урологічній патології в дитячому віці.






