18 грудня 2018 року учні 8-А классу Луцької ЗОШ I-III ст. № 13 з батьками та класним керівником в черговий раз взяли участь у благодійній акції “Миколай про тебе не забуде” для дітей обласної дитячої клінічної лікарні. На зібрані кошти вони придбали для самих маленьких в неонатальний центр памперси. Дітям педіатричного відділення №1 подарували святкові сувеніри. Від адміністрації ВОДТМО усім учасникам акції вручили подяку.




