Благодійна акція “Миколай про тебе не забуде”

Благодійна акція “Миколай про тебе не забуде”

18 грудня 2018 року учні 8-А классу Луцької ЗОШ I-III ст. № 13 з батьками та класним керівником в черговий раз взяли участь у благодійній акції “Миколай про тебе не забуде” для дітей обласної дитячої клінічної лікарні. На зібрані кошти вони придбали для самих маленьких в неонатальний центр памперси. Дітям педіатричного відділення №1 подарували святкові сувеніри. Від адміністрації ВОДТМО усім учасникам акції вручили подяку.

Благодійна акція “Миколай про тебе не забуде”
Благодійна акція “Миколай про тебе не забуде”
Благодійна акція “Миколай про тебе не забуде”
Благодійна акція “Миколай про тебе не забуде”