14 грудня 2018 року в обласній дитячій клінічній лікарні продовжувала панувати атмосфера свята. Пацієнти педіатричного відділення №1, педіатричного №2 та ортопедо-травматологічного відділень радо зустрічали Миколая та гостей. Волонтери “Фабрики Святого Миколая”, працівники Патрульної поліції м. Луцька, представники футбольного клубу “Волинь” та соліст гурту “Флайза” Андрій Тимчук вітали дітей та їх батьків з наступаючим святом, роздавали подарунки, читали казки.
Затамувавши подих, підлітки фотографувались на згадку з футболістами, а Святий Миколай розвеселив навіть саму похмуру дітвору.
Дякуємо усім волонтерам та гостям за увагу до дітей та медичних працівників.











