Подарунки від Святого Миколая

Свято триває!

14 грудня 2018 року в обласній дитячій клінічній лікарні продовжувала панувати атмосфера свята. Пацієнти педіатричного відділення №1, педіатричного №2 та ортопедо-травматологічного відділень радо зустрічали Миколая  та гостей. Волонтери “Фабрики Святого Миколая”, працівники Патрульної поліції м. Луцька, представники футбольного клубу “Волинь” та соліст гурту “Флайза” Андрій Тимчук вітали дітей та їх батьків з наступаючим святом, роздавали подарунки, читали  казки.

Затамувавши подих, підлітки фотографувались на згадку з футболістами, а Святий Миколай розвеселив навіть саму похмуру дітвору.

Дякуємо усім волонтерам та гостям за увагу до дітей та медичних працівників.

Гості в лікарні
Гості в лікарні
Футболісти «Волині» в педіатричному відділенні № 1 та 2
Футболісти «Волині» в педіатричному відділенні № 1 та 2
Патрульна поліція з казками для дітей
Патрульна поліція з казками для дітей
Подарунки для дітей
Подарунки для дітей
Сувеніри медичним працівникам
Сувеніри медичним працівникам
Сувеніри медичним працівникам
Сергій Тимчук серед дітей
Сергій Тимчук серед дітей
Святий Миколай в ортопедо-травматологічному відділенні
Святий Миколай в ортопедо-травматологічному відділенні
Подарунки від Святого Миколая
Подарунки від Святого Миколая
Подарунки від Святого Миколая
Вітання медичних працівників у відділенні анстезіології
Вітання медичних працівників у відділенні анстезіології