Тренінг для підлітків “Не будь байдужим”

Тренінг для підлітків “Не будь байдужим”

28 листопада 2018 року в обласній дитячій клінічній лікарні в рамках інформаційної кампанії “16 днів проти насильства” практичні психологи Мацюк А.Г. та Удалова Т.О. провели тренінг “Не будь байдужим”. Активними учасниками були підлітки, що перебувають на стаціонарному лікуванні, вихователі дитячих відділень.

Під час виконання різних вправ дітьми, психологи сприяли формуванню у підлітків не байдужого відношення до проблем жорстокості у суспільстві. На завершення учасники отримали інформаційні матеріали з телефонами гарячої лінії з попередження насильства.

Тренінг для підлітків “Не будь байдужим”
Тренінг для підлітків “Не будь байдужим”
Тренінг для підлітків “Не будь байдужим”
Тренінг для підлітків “Не будь байдужим”
Тренінг для підлітків “Не будь байдужим”
Тренінг для підлітків “Не будь байдужим”