12 вересня 2018 року відбулася чергова зустріч працівників Патрульної поліції Волині з дітьми, що перебувають на стаціонарному лікуванні в обласній дитячій клінічній лікарні.
Під час спілкування з пацієнтами інспектор зі зв’язків з громадськістю Ольга Шмігель, Роман Ткачук з Управління патрульної поліції у Волинській області та Марія Устіна, поліцейський роти №2 батальйону, інформували дітей та їх батьків: де можна зустрітися з небезпекою на вулиці, небезпечні предмети, вибір місця для гри, спілкування з чужими людьми. Такі бесіди виховують в дітях відповідальність за власне життя і здоров’я, спонукають до вивчення основних правил безпечної поведінки на дорозі.
Щоб навчання запам’яталось та було цікавим правоохоронці познайомили дітей з технічним оснащенням, відповідали на запитання підлітків з питань профорієнтації.








