Патрульна поліція про безпечну поведінку

Патрульна поліція про безпечну поведінку

12 вересня 2018 року відбулася чергова зустріч працівників Патрульної поліції Волині з дітьми, що перебувають на стаціонарному лікуванні в обласній дитячій клінічній лікарні.

Під час спілкування з пацієнтами інспектор зі зв’язків з громадськістю Ольга Шмігель, Роман Ткачук з Управління патрульної поліції у Волинській області та Марія Устіна, поліцейський роти №2 батальйону, інформували дітей та їх батьків: де можна зустрітися з небезпекою на вулиці, небезпечні предмети, вибір місця для гри, спілкування з чужими людьми. Такі бесіди виховують в дітях відповідальність за власне життя і здоров’я, спонукають до вивчення основних правил безпечної поведінки на дорозі.

Патрульна поліція про безпечну поведінку
Патрульна поліція про безпечну поведінку

Щоб навчання запам’яталось та було цікавим правоохоронці познайомили дітей з технічним оснащенням, відповідали на запитання підлітків з питань профорієнтації.

Патрульна поліція про безпечну поведінку
Патрульна поліція про безпечну поведінку
Патрульна поліція про безпечну поведінку
Патрульна поліція про безпечну поведінку
Патрульна поліція про безпечну поведінку
Патрульна поліція про безпечну поведінку