Чергове навчання групи педагогічних фахівців ВОДТМО

Чергове навчання групи педагогічних фахівців ВОДТМО

27 липня 2018 року відбулося чергове онлайн-навчання фахівців, які будуть працювати з дітьми після кохлеарної імплантації (КІ). Воно пройшло у формі дискусії між сурдопедагогом Київського реабілітаційного центру “Сурдокабінет” Світланою Заїкою та командою фахівців ВОДТМО з слухомовленнєвої реабілітації дітей з КІ.

Цей досвід також можна буде використати в майбутньому проекті «Право на освіту», який, сподіваємось, за підтримки влади буде реалізований в санаторії для дітей з батьками «Дачний».

Чергове навчання групи педагогічних фахівців ВОДТМО