20 червня 2018 року президент Скандинавської місії Бо Валенберг та керівник Волинського обласного благодійного фонду “Дитяча місія. Україна” Людмила Лонюк завітали в обласну дитячу клінічну лікарню.
Під час зустрічі з адміністрацією ВОДТМО гості обговорили подальшу співпрацю та нагальні проблеми для покращення лікування маленьких пацієнтів.
Зустріч з адміністрацією ВОДТМО
Вони також привезли подарунки в неонатальний центр для новонароджених діток, інспектували роботу подарованого лазера.
В кабінеті лазеротерапії






