7 червня 2018 року голова обласної ради Ігор Палиця проінспектував стан ходу будівельних робіт в перинатальному центрі та відвідав неонатальний центр Волинського обласного дитячого територіального медичного об’єднання.
Зі слів будівельників, всього на будівництво обласного перинатального центру вже освоєно 165 млн грн.
Огляд обласного перинатального центру
З метою покращення умов для лікування новонароджених в неонатальному центрі ВОДТМО прийнято рішення про виділення 11 млн гривень для реконструкції першого та третього поверхів неонатального центру (другий поверх вже відремонтований в процесі будівництіва перинатального центру).
Огляд неонатального центру ВОДТМО







