У перший літній день в Україні, як і в усьому світі, відзначають добре і радісне свято – Міжнародний день захисту дітей. Турбота про дітей – один з найголовніших обов’язків дорослих.
Адміністрація ВОДТМО потурбувалась, щоб свято відбулося для хворих діток в обласній дитячій лікарні. Це вже стало доброю традицією.
Педагоги дитячих відділень запросили діток в “мистецьку галерею”. Вихователь Лариса Кревська навчала дітей розфарбовувати сувеніри з солоного тіста, з вихователем Світланою Хавурою складали фігурки технікою орігамі та освоювали техніку з паперопластики з вихователем Людмилою Зайчук. Завершився майстер-клас створенням стенду “Планета дитинства”.
Гончар Микола Шавула (член Національної спілки майстрів народного мистецтва України) знайомив присутніх з древнім ремеслом. Маленькі пацієнти на гончарному крузі виготовляли власноруч на згадку сувеніри. Незабутні враження у дітей та батьків залишила зустріч з майстром.
У цікавих розвагах продовжувалося свято з аніматорами. Веселі бульбашки викликали у дітвори радість.
Під час дійства бажаючі у фотозоні фотографувались.
Завершилися розваги врученням подарунків від ВОБФ “Дитяча місія. Україна”.
День завершився переглядом лялькової вистави – подарунком від Волинського обласного відділення Дитячого фонду України.
Свято вдалося! Хороший настрій, посмішки на обличчях та виготовлені власноруч сувеніри довго будуть нагадувати малечі про сьогоднішнє свято.






















