25 травня в обласній дитячій клінічній лікарні до Міжнародного дня захисту дітей вихователь педіатричного відділення Людмила Зайчук провела захід “Право дитини бути здоровою” для пацієнтів дитячих відділень.
Цікава презентація розширила знання дітей про здорове харчування. У веселих конкурсах “В країні дитячих правил” діти закріплювали отримані знання. Пацієнти активно долучалась до розваг з аніматором, виявляли спритність та наполегливість. У всіх присутніх залишився хороший настрій.






