В рамках Дня здоров’я, на запрошення дирекції КЗ «ЛНВК ЗОШ І-ІІІ ступенів № 22 ліцею Луцької міської ради» лікарі спеціалісти ВОДТМО провели лекції-зустрічі із школярами ліцею. За змістовність, високу професійність, цікаве проведення дирекція школи висловила вдячність лекторам.
Виступає Тарас Мартинюк (лікар хірург дитячий)





