11 квітня із неонатального центру ВОДТМО виписані додому трійнята. Щаслива родина Мартинюків завдячує лікарям і медичному персоналу за кваліфіковану допомогу та медичний догляд.
На виписку трійні завітали представники влади м. Ківерці, які влаштували для родини справжнє свято. Міський голова Жгутов В.В. привітав батьків та вручив грошовий сертифікат на потреби малюків. Танцювальні колективи Ківерцівського дитячого центру творчості “Зорецвіт” та діти студії танцю “Браво” Ківерцівського Будинку культури порадували родину та усіх присутніх флешмобом.
Сім’я Мартинюків – мама (зліва), тато з сином (справа), новонароджена трійня та щасливі дідусі і бабусі
Виступають колективи «Зорецвіт» (зліва) та «Браво»
Колективне фото на згадку







