Завдяки небайдужим до покращення умов діткам, які отримують стаціонарне лікування у Волинській обласній дитячій клінічній лікарні, – жителям міста Луцька – Алексеєвій-Мельник Ірині, Алексеєву Ігорю, Швецю Ігорю, Бурику Петру та Харламповичу Андрію проведені якісні ремонті роботи санітарно-побутової кімнати у педіатричному відділенні № 1 обласної дитячої лікарні.
Керівництво закладу і персонал відділення дякує благодійникам за надану допомогу!


