Підкорення Говерлиmaster / 10/06/200825/12/2021 / News, vodtmo Традиційним для працівників Волинського обласного дитячого територіального медичного об’єднання стало відвідання з нагоди Дня медичного працівника Карпат та покорення найвищої гірської вершини України – Говерли. На фото – Говерла, червень 2008 року.