Під час семінару

Міжнародний навчальний семінар “Високочастотна вентиляція легень: стратегія і тактика використання даної методики у новонароджених”

20-21 листопада 2008 року у м. Луцьк відбувся міжнародний навчальний семінар “Високочастотна вентиляція легень: стратегія і тактика використання даної методики у новонароджених”.

Доповідачами виступили провідні фахівці зі Сполучених Штатів Америки та України: лікар-реаніматолог дитячої лікарні “Бет Ізраел” у Нью Джерсі д-р Джордана Фенік, доцент кафедри неонатології Т.В. Кончаківська та завідувач відділенням реанімації та інтенсивної терапії новонароджених Київської дитячої клінічної лікарні №2 О.В. Корнійчук.

Д-р Д. Фенік (справа) і доцент Т.Кончаківська (зліва)
Д-р Д. Фенік (справа) і доцент Т.Кончаківська (зліва)

У семінарі взяли участь лікарі-неонатологи з 11 партнерських лікарень програми “Колиски надії”, реалізованою “Фондом Допомоги і Розвитку Дітям Чорнобиля” за фінансовою підтримкою “Фонду Віктора Пінчука”.

Під час семінару були розглянуті стратегії використання високочастотної і низькочастотної штучної вентиляції легень, показання для її застосування, а також відбувся обмін досвідом з питань використання апаратів штучної вентиляції легень у новонароджених при різних захворюваннях на базі неонатального центру Волинського обласного дитячого територіального медичного об’єднання.

Під час семінару
Під час семінару

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *