Традиційними стали зустрічі дітей, що проходять курс реабілітації в санаторії, та їх батьків з представниками ВОГО “Ми плюс”.
3 листопада 2017 року всі присутні радо вітали керівника ВОГО “Ми плюс” Сергія Семенюка та гостей зі Швеції. Вони щиро поспілкувалися з малечею та їх батьками. Приклади з життя: як перебороти недугу, як вірити в свої сили, додали присутнім впевненості та оптимізму.
Перегляд лялькової вистави та пісенне вітання від шведського гостя надовго запам’ятаються дітворі.
Зустріч закінчилась врученням солодких подарунків дітям та подарувала незабутні враження.






