В рамках місячника планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я та Всеукраїнського тижня планування сім’ї в травні 2009 року працівниками Обласного центру планування сім’ї проведено ряд інформаційно-просвітницьких заходів з питань здорового способу життя, збереження і зміцнення репродуктивного здоров’я, профілактики непланованої вагітності, інфекцій, що передаються статевим шляхом та ВІЛ-СНІД.








