31 серпня 2017 року делегація ВОДТМО з метою обміну досвідом відвідала санаторій «Пролісок» та Рівненську обласну дитячу клінічну лікарню. Склад делегації: Т. Жураківська (заступник генерального директора з оргметодроботи), О. Лопатін (головний лікар санаторію для дітей з батьками «Дачний»), І. Хом’як (головна медична сестра), Л. Міліщук (лікар невролог дитячий), Б. Петерчук (лікар ортопедо-травматолог дитячий), С. Миронюк (лікар гематолог дитячий) та Т. Мельник (старша сестра медична відділення функціональної діагностики).
Під час робочих зустрічей з колегами учасники обмінялись досягненнями, здобутками, новими методиками лікувально-діагностичного процесу, обговорили специфіку організації роботи консультативної дитячої поліклініки в плані попереднього запису та покращення організації системи управління якості.
О. Лопатін






