22 серпня 2017 року в обласній дитячій клінічній лікарні проведено флешмоб, приурочений до наступаючого Дня Незалежності України.
Учасники флешмобу:
- зразковий аматорський танцювальний ансамбль “Волиняночка” (керівник Олена Козачук);
- діти та їх батьки, що перебувають на стаціонарному лікуванні;
- медичні працівники закладу.






