1 червня 2011 року з робочим візитом до Волинської обласної дитячої клінічної лікарні завітав заступник голови Волинської обласної державної адміністрації О. Курилюк.
Він ознайомився з організацією лікувально-діагностичного процесу в умовах закладу, відвідав онкогематологічний центр, анестезіологічне відділення для недоношених та хворих новонароджених неонатологічного центру.
Приємним подарунком для хворих та співробітників лікарні стало відкриття після проведеної реконструкції підрозділу клінічної лабораторної діагностики.
Заступник голови обласної державної адміністрації побував у анестезіологічному відділенні, де зараз проводяться ремонтні роботи та ознайомився з кисневим забезпеченням лікарні, проведеним у відповідності до сучасних вимог.



