Для дітлахів 19 грудня справжнє чудо. Адже Святий Миколай приносить цукерки, іграшки – кожен прокидається з подарунком. Він у кожну оселю приносить радість і надію. Це гарне веселе свято. А для дітей, які потрапили до лікарні та перебувають на реабілітації в санаторії для дітей з батьками “Дачний” створили свято не байдужі люди. Ті, які люблять дітей, переймаються їх проблемами.
Напередодні Миколая учні 9-Б класу 20-ї школи м. Луцька під керівництвом класного керівника Гавури Л.В. провели благодійну акцію. На зібрані кошти підготували дітям стаціонару подарунки та вручили їх.
19 грудня в обласну дитячу клінічну лікарню завітала Голова правління Волинського обласного відділення Дитячого фонду України О.М. Грінченко. Вона привітала дітей зі святом, вручила подарунки. Учні Волинського училища культури і мистецтв розважали дітей, водили хороводи, співали новорічні пісні.
Дари від Миколая в онкогематологічний центр та ортопедо-травматологічне відділення привезли працівники організації “Червоного Хреста України”.
Щедрим на подарунки та приємні зустрічі відбулось свято Миколая у санаторії для дітей з батьками “Дачний”. 18 грудня маленьких пацієнтів санаторію вітав отець Юрій. Проведені конкурси та отримані призи від його громади створили атмосферу свята. 19 грудня з виставою, іграшками та солодощами приїхали представники Мальтійської служби.
Маленькі пацієнти санаторію теж готувалися до свята. Разом з вихователями вони поставили театралізоване дійство “Зустрічаємо Миколая”.











