У різдвяні дні знову в санаторій завітали в гості студенти Волинського інституту економіки та менеджменту. Вони колядували й віншували “на щастя, на здоров’я, на добро…” для дітей з особливими потребами та їх батьків. Подарували присутнім гарний настрій та атмосферу справжнього сімейного свята.
14 січня отець Богдан православної каплички санаторію вітав пацієнтів “Дачного” зі святом Василя. Подарував для санаторію ікону Спасителя. Церковний хор співом колядок зворушив усіх присутніх.


